Lubuskie - Noclegi - Pokoje - Agroturystyka - Wczasy w Lubuskim - AgroEdward - Wakacje - Sieraków - Lubuskie - Puszcza
AgroEdward
Elżbieta Grzebień
67 - 321 Leszno Górne, Sieraków 6
gm. Leszno Górne, woj. lubuskie
tel: 0609 027 611
Nowowybudowany obiekt w spokojnej i przyjaznej wsi na skraju puszczy dolnośląskiej, z daleka od przemysłu i głównych dróg idealny na bezstresowy wypoczynek. Do dyspozycji gości 3 pokoje 2-osobowe, jeden pokój 4-osobowy, jeden pokój 6-osobowy, każdy z własnym pełnym węzłem sanitarnym. W pokojach: lodówka, tv, radio, czajnik nakrycia stołowe wg.ilości osób.

W obiekcie znajdują się dwie kuchniojadalnie z pełnym wyposażeniem wyłącznie do dyspozycji gości. Tuż przy kuchniach ogródek z ekologicznymi warzywami. Na miejscu wędzarnia (specjalnosć PSTR?G), ognisko, gril, zadaszona wiata.

Cennik:
min 45 zł, max 55 zł

możliwość zabrania zwierząt grill ognisko parking parking strzeżony wyżywienie na miejscu ogólnodostępna kuchnia miejsce na namioty ogólnodostępna lodówka lodówka w pokojach WC do wyłącznej dyspozycji prysznic do wyłącznej dyspozycji TV w pokojach TV satelitarna możliwość pożyczenia łodzi wędki na miejscu polowanie możliwość prania i prasowania jazda konna rowery na miejscu badminton tenis stołowy możliwość korzystania z telefonu


Dlaczego warto do nas przyjechać:

  • istnieje możliwość uczestniczenia w polowaniu,
  • bliskość rzeki Bóbr (300m) pozwala na wyprawy w najlepsze wg wędkarzy łowiska pstrąga i lipienia,
  • dla nizinnych wędkarzy raj w odległości do 5 km około 50 wyrobisk pożwirowych od małych oczek w środku lasu po 90ha, gdzie dodatkowo można pośmigać na desce z żaglem, odległość od Puszczy Dolnośląskiej (50m) daje gwarancję niezapomnianych doznań dla zbieraczy grzybów.

Atrakcje w pobliżu:
W regionie znajduje się sporo miejsc które warto odwiedzić. Do jednych można dostać się na rowerach (wypożyczalnia na miejscu) jadąc wyznaczonymi i pięknie położonymi szlakami rowerowymi. Do innych dojazd własnym samochodem lub możliwość transportu Mercedes Sprinter Bus 8 osób. Wszelkie informacje dotyczące tras wycieczek, rezerwacji przewodnika, transportu, na miejscu do uzgodnienia.
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

lubuskie
Lubuskie - Agroturystyka - Pokoje - Noclegi - Wakacje - Wczasy - Wypoczynek - Wypoczynek
           
Copyright by wakacje.agro.pl 2008/9 ICDR